Klasická masáž

Patrí medzi najlepšie terapie na uvoľnenie stuhnutých a ubolených svalov aj celkovú telesnú aj duševnú regeneráciu. Dotyky rúk v primeranom tlaku pôsobia pozitívne nielen na pokožku, podkožie a svalstvo, ale spôsobujú aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšujú cirkuláciu a okysličenie krvi a tým urýchľujú proces hojenia poškodených a namáhaných tkanív.

Reflexná masáž chodidiel

Je to masáž reflexných bodov na chodidlách, každý orgán má na ploche chodidla svoju zónu. Ak má príslušný orgán problém, pri tlaku v tejto zóne pocítite bolesť. Toto miesto sa jemne masíruje a bolesť postupne ustúpi. Tlakom na tieto zóny aktivujeme prekrvenie daného orgánu, čo napomáha k jeho lepšiemu fungovaniu a regenerácii .

Energetické naprávanie chrbtice

Bezbolestné naprávanie chrbtice energiou prúdiacou presne do miesta, ktoré potrebuje nápravu, či už z fyzického hľadiska alebo nápravu v myslení klienta, pretože ako dobre vieme, duševná pohoda napomáha aj fyzickému telu, aby dobre fungovalo.

Diagnostika s terapiou

Pod diagnostikou rozumieme osobný rozhovor s klientom, pri ktorom uvoľňujeme psychické bloky, komplexy, nesprávne postoje v živote, ktoré veľkou mierou ovplyvňujú psychickú aj fyzickú pohodu človeka.

Čistenie a harmonizácia čakier

ČAKRY- sú energetické centrá v našom tele. Poznáme 7 hlavných čakier, ktoré nás zásobujú energiou. Každá čakra má na starosti určitú časť tela, prislúchajúce orgány, zmysly, žľazy a hormóny. Pokiaľ čakry vykonávajú svoju funkciu tak ako majú, človek je zdravý, plný energie, elánu do života, pohody a lásky. Ak sa naruší tok energie v čakre môžme pociťovať rôzne ťažkosti, nervozitu, nedostatok energie, strach, bolesť a tlak. Pri takýchto pocitoch je vhodné čakry dať očistiť od energetických nánosov a negatívnych blokov.

Anjelské písmo

Je kontakt s vaším Anjelom strážnym a je vhodný pri riešení  životných situácií a problémov vo vašom živote,takisto dostanete odpovede na otázky týkajúce sa partnerských vzťahov,práce,zdravia,rodiny a pod.

Očista Anjelského písma

Toto očistenie nadväzuje na Anjelské písmo,v prípade vypovedania určitých prekliatí alebo vecí z terajšieho alebo minulého života,ktoré majú negatívny dopad na klienta sa dané písmo musí očistiť.

Očista príbytkov od negativity

Očisťujeme byty,domy,kancelárie aj pozemky od negativity, závisti,neprajnosti,mágie a rituálov,odstraňujeme pôsobenie zlých energií po predošlých obyvateľoch a tiež odpájame všetko škodlivé a nežiadúce,čo domov priniesli terajší obyvatelia domu.

Predaj Anjelských energetických obrázkov

Ponúkame na predaj Anjelské obrázky, ktoré sú nakreslené za pomoci Anjelov. V každom obraze je zanechaná energetická stopa, ktorá ochraňuje, harmonizuje a dáva svojmu okoliu pozitívnu energiu.

Predaj minerálov

Ponúkame na predaj minerály, ktorých vzácne účinky sa im prisudzovali už v staroveku. Vyskúšajte ich zázračnú silu a vyberte si širokej škály, ktoré máme v ponuke!