ELTM - liečivá terapia

Terapia spája v sebe čistú prírodu a najnovšie poznatky biofyziky ľudského tela. Pôsobí na základe aktívneho vybudenia energie prírodných minerálov. Špeciálna zostava minerálov vyžaruje širokospektrálne vibrácie prospešné pre celkovú regeneráciu organizmu. Aktivuje vzájomné prepojenie, komunikáciu medzi jednotlivými bunkami a obnovuje ich funkčnosť. Priebeh terapie je príjemný, uvoľňujúci, klient leží na ELTM posteli a 30 minút relaxuje, preciťuje pôsobenie.

Klasická masáž

Patrí medzi najlepšie terapie na uvoľnenie stuhnutých a ubolených svalov aj celkovú telesnú aj duševnú regeneráciu. Dotyky rúk v primeranom tlaku pôsobia pozitívne nielen na pokožku, podkožie a svalstvo, ale spôsobujú aj výrazné prekrvenie ciev, zlepšujú cirkuláciu a okysličenie krvi a tým urýchľujú proces hojenia poškodených a namáhaných tkanív.

Reflexná masáž chodidiel

Je to masáž reflexných bodov na chodidlách, každý orgán má na ploche chodidla svoju zónu. Ak má príslušný orgán problém, pri tlaku v tejto zóne pocítite bolesť. Toto miesto sa jemne masíruje a bolesť postupne ustúpi. Tlakom na tieto zóny aktivujeme prekrvenie daného orgánu, čo napomáha k jeho lepšiemu fungovaniu a regenerácii .

Energetické naprávanie chrbtice

Bezbolestné naprávanie chrbtice energiou prúdiacou presne do miesta, ktoré potrebuje nápravu, či už z fyzického hľadiska alebo nápravu v myslení klienta, pretože ako dobre vieme, duševná pohoda napomáha aj fyzickému telu, aby dobre fungovalo.

Diagnostika s terapiou

Pod diagnostikou rozumieme osobný rozhovor s klientom, pri ktorom uvoľňujeme psychické bloky, komplexy, nesprávne postoje v živote, ktoré veľkou mierou ovplyvňujú psychickú aj fyzickú pohodu človeka.

Čistenie a harmonizácia čakier

ČAKRY- sú energetické centrá v našom tele. Poznáme 7 hlavných čakier, ktoré nás zásobujú energiou. Každá čakra má na starosti určitú časť tela, prislúchajúce orgány, zmysly, žľazy a hormóny. Pokiaľ čakry vykonávajú svoju funkciu tak ako majú, človek je zdravý, plný energie, elánu do života, pohody a lásky. Ak sa naruší tok energie v čakre môžme pociťovať rôzne ťažkosti, nervozitu, nedostatok energie, strach, bolesť a tlak. Pri takýchto pocitoch je vhodné čakry dať očistiť od energetických nánosov a negatívnych blokov.

Anjelské písmo

Je kontakt s vaším Anjelom strážnym a je vhodný pri riešení  životných situácií a problémov vo vašom živote,takisto dostanete odpovede na otázky týkajúce sa partnerských vzťahov,práce,zdravia,rodiny a pod.

Očista Anjelského písma

Toto očistenie nadväzuje na Anjelské písmo,v prípade vypovedania určitých prekliatí alebo vecí z terajšieho alebo minulého života,ktoré majú negatívny dopad na klienta sa dané písmo musí očistiť.

Očista príbytkov od negativity

Očisťujeme byty,domy,kancelárie aj pozemky od negativity, závisti,neprajnosti,mágie a rituálov,odstraňujeme pôsobenie zlých energií po predošlých obyvateľoch a tiež odpájame všetko škodlivé a nežiadúce,čo domov priniesli terajší obyvatelia domu.

Predaj minerálov

Ponúkame na predaj minerály, ktorých vzácne účinky sa im prisudzovali už v staroveku. Vyskúšajte ich zázračnú silu a vyberte si širokej škály, ktoré máme v ponuke!